Anunturi
Vrei sa cumperi sau sa primesti ceva gratuit si nu ai gasit la sectiunea respectiva? Intra la categoria Se cumpara... si posteaza-ti anuntul. Cineva il va vedea.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anunturi | Inregistrare | Login

POZE ANUNTURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Roxxy22 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
25 - 48 ani
Anunturi / Servicii / Job part-time pentru bugetari!
Autor
Mesaj Pagini: 1
LifeCare
Membru nou

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
CANDIDATUL IDEAL:
-dinamic si dornic de afirmare
-sa-si propuna sa atinga standarde inalte
-sa fie energic, comunicativ si corect
-spirit intreprinzator
-cunoasterea si operarea PC-internet e un avantaj .

RESPONSABILITATI BENEFICII: investitii minime, oportunitate Part-Time, program flexibil.

EXPERIENTA o poti castiga cu noi, fara sefi care sa-ti evalueze activitatea, recunoasterea muncii tale in bonusuri lunare si prezenta in reviste de specialitate, apartenenta ta la o comunitate deosebita de oameni ce stiu sa-si faca viata frumoasa.
Franchiza bazata pe produsele BIO Nr. 1 in Europa ce aduc sanatate tie, familiei, prietenilor si celor cunoscuti.

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Life Care este compania ce reprezinta EXCLUSIV in Romania (si nu numai) pe cei mai puternici si cei mai premiati producatori BIO din lume: LOGONA- nr. 1 mondial in cosmetica BIO ACCORELE- primele parfumuri BIO din Europa FITNE-Lider European in suplimente alimentare BIO AQUABIO- tratamente avansate antiage KRAUTER-cosmetice terapeutice LIFEIMPULSE-suplimente alimentare organice, BIOHAUS-solutii BIO pentru curatenia casei BIOSTYLE-ciorapi modelatori cu microcapsule active GANODERMA-cafea BIO arabica cu ganoderma LIFE GLAM-accesorii pentru frumusetea zilnica SOLINGEN-accesorii pentru o viata (cutite, forfecute, penseste, unghiere, etc. ) VIVA DEAU-bijuterii magnetice.

Info, contact si inregistrare pe:

job part-time pentru bugetari! candidatul ideal: -dinamic dornic afirmare -sa-si propuna atinga

4.8KB

pus acum 13 ani

Pagini: 1

Mergi la